Make your statement!

img_7370ffffghh

Style is way to say who you are without having to speak. – Reachel Zoe

Бидете уникатни, бидете свои и издвојте се од толпата!
Како што веќе знаете од минатиот блог пост (Fashion is our Tender LOVE ) , започна новата кампања на C-THRU. Имате уникатна можност преку  постирање на слика со вашиот омилен оутфит  на вашиот инстаграм и facebook  профил со хаштаг  #CTHRUMAKEASTATEMENT и #CTHRUMAKEDONIJA да станете потенцијалната девојка која на крајот од месецот ќе добие награда односно целосен стајлинг од Зара во износ од 8000 денари,а три од учесничките ќе добијат подароци  C-THRU-Tender Love. 

УСЛОВ: Со постирање на фотографијата и хаштаговите треба вашиот профил да е јавен со цел да вашата фотографија биде дел од изборот.

img_7283dd

img_7343fff

Fashion says “Me too„ 

Style says “Me only„

With love,

DGjurovska

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s