It’s time to make a statement!

 

daniela

Се ближи крајот на кампањата на C-THRU, но сеуште имате шанса за учевство затоа девојки искористете ја! 

Бидете смели во избирањето парчиња, чувствувајте се убаво во споствената кожа и направете го вашиот  statement!

Доколку ги погледнавте моите претходни блог постови веќе знаете за што станува збор, но доколку не треба да го направите следново! Со постирање  на слика со вашиот омилен оутфит  на вашиот инстаграм и facebook  профил со хаштаг  #CTHRUMAKEASTATEMENT и #CTHRUMAKEDONIJA вие сте потенцијалната девојка која на крајот од месецот ќе добие награда односно целосен стајлинг од Зара во износ од 8000 денари,а три од учесничките ќе добијат подароци  C-THRU-Tender Love. 

УСЛОВ: Со постирање на фотографијата и хаштаговите треба вашиот профил да е јавен со цел да вашата фотографија биде дел од изборот.

п.с на линкот подоле можете да го прочитате мојот став кон блогерството, модниот дизајн и самата кампања. (интервју).

photo credits: Luka Radovic

img_7600

dffff

img_7806ghj

ghnjm

With love,

DGjurovska

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s