It’s time for shopping!

img_20170223_204939_355

Suit: Tom Tailor

Pants and shoes: Koton

Shirt: LC Waikiki

Bag, sunglasses and gloves: Duki Daso

Watch: B Watch

Следете ја мојата приказна во Т.Ц Capitol mall! Крајот на сезоната е тука и попустите се во тек! Наредните 3 дена посетете ги продажните салони и одберете си кул парчиња по супер ниска цена! Моите предлог комбинации се и на дополнителен попуст! #УЛТРАСПРОДАЖБА #ШопингувамеВоКапитолМол #УлтраСтил

Ова е едно интересно искуство за мене, се надевам дека ви се допаѓа мојот избор!

img_20170223_015040_648

The whole outfit is from Carpis!

img_20170223_014837_260

img_20170223_203746_345

Vest: P…S…Fashion

Pants and shirt: P…S…Fashion

Necklace: P…S…Fashion

Bag: Duki Daso

img_20170221_231143_083

Jacket: P…S…Fashion

Pants and shirt: P…S…Fashion

Earrings: P…S…Fashion

Bag: Duki Daso

img_20170221_235422_973

Pants, shirt, vest, jacket and necklaces: Koton

Sneakers: Nike

img_20170223_020404_533

Shirt, leggings and sneakers: Nike

Со љубов,

ДЃуровска

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s